Iisaku Gümnaasium
Est   Eng   Rus  
STUUDIUM TUNNIPLAAN GALERII
Iisaku Gümnaasium
Iisaku Gümnaasium
Õpilasesindus
Õpetajad
PEDAGOOGID
Ahto Murdsalu - klassijuhataja (11. klass); kehaline kasvatus; lihashooldus  ahto.murdsalu@alutaguse.edu.ee  
Aivar Saarela - tehnoloogiaõpetus  aivar.saarela@alutaguse.edu.ee  
Anastassia Meinson - klassijuhataja (12. klass); haridustehnoloog; matemaatika; informaatika; füüsika  anastassia.meinson@alutaguse.edu.ee  
Anne Jõgi - klassiõpetaja (4. klass); matemaatika  anne.jogi@alutaguse.edu.ee  
Ave Jääger-Nurgamaa - liikumismängud  ave.jaager-nurgamaa@alutaguse.edu.ee  
Eda Välimets - klassiõpetaja (1. klass); klassijuhataja (5. klass); loodusõpetus; ajalugu  eda.valimets@alutaguse.edu.ee  
Egle Kurs -    
Elizaveta Sabolotni - vene keel  elizaveta.sabolotni@alutaguse.edu.ee  
Eve Avel - keemia; loodusõpetus  eve.avel@alutaguse.edu.ee  
Eve Taar - klassijuhataja (9. klass); matemaatika  eve.taar@alutaguse.edu.ee  
Ilme Lillemäe - eesti keel ja kirjandus; kirjandiõpetus  ilme.lillemae@alutaguse.edu.ee  
Kadri Jaanipere - klassijuhataja (6. klass); väikeklassi õpetaja; inglise keel; inimeseõpetus  kadri.jaanipere@alutaguse.edu.ee  
Kalvi Kivimäe - riigikaitseõpetus  kalvi.kivimae@alutaguse.edu.ee  
Kati Reest - klassijuhataja (5. klass); väikeklassi õpetaja  kati.reest@alutaguse.edu.ee  
Katrin Juuse - bioloogia  katrin.juuse@alutaguse.edu.ee  
Kristel Kivi - inglise keel; ühiskonnaõpetus; ajalugu  kristel.kivi@alutaguse.edu.ee  
Kristiina Avel - kunstiajalugu; graafiline disain; kunstiõpetus  kristiina.avel@alutaguse.edu.ee  
Lenne Põdra - klassijuhataja (7. klass); kunstiõpetus; käsitööõpetus  lenne.podra@alutaguse.edu.ee  
Liina Sutt - klassiõpetaja (2. klass); inimeseõpetus; ühiskonnaõpetus  liina.sutt@alutaguse.edu.ee  
Liza Sharova - abiõpetaja  liza.halka@alutaguse.edu.ee  
Mari-Liis Rajamets - abiõpetaja; kirjandus  mari-liis.rajamets@alutaguse.edu.ee  
Marika Valter - klassijuhataja (8. klass); ajalugu; ühiskonnaõpetus; geograafia; väikeklassi õpetaja  marika.valter@alutaguse.edu.ee  
Marit Sepp - klassiõpetaja (3. klass); matemaatika  marit.sepp@alutaguse.edu.ee  
Merily Murdsalu -    
Monica Lõoke - väikeklassi õpetaja  monica.looke@alutaguse.edu.ee  
Rahel Rae - geograafia; bioloogia; inimgeograafia  rahel.rae@alutaguse.edu.ee  
Saale Kivi - eesti keel ja kirjandus; tekstiõpetus  saale.kivi@alutaguse.edu.ee  
Sirly Pärnaste - klassijuhataja (10. klass); inglise keel; karjääriõpetus; väikeklassi õpetaja  sirly.parnaste@alutaguse.edu.ee  
Tanja Elken - muusikaõpetus  tanja.elken@alutaguse.edu.ee  
Üllar Järve - geograafia  yllar.jarve@alutaguse.edu.ee  
Ülle Järve - abiõpetaja  ylle.jarve@alutaguse.edu.ee  

TUNDIDE AJAD
1. 08.25-09.10
2. 09.20-10.05
3. 10.15-11.00
Söögivahetund 20 min
4. 11.20-12.05
Söögivahetund 20 min
5. 12.25-13.10
6. 13.20-14.05
7. 14.15-15.00
8. 15.10-15.55

 

VAHEAJAD
2022/23. õa 
Sügisvaheaeg
24.-30.10.2022
Jõuluvaheaeg
22.12.2022-08.01.2023
Talvevaheaeg
27.02.-05.03.2023
Kevadvaheaeg
24.-30.04.2023
Suvevaheaeg
15.06.-31.08.2023

 

KASULIKUD VIITED