Iisaku Gümnaasium
Est   Eng   Rus  
STUUDIUM TUNNIPLAAN GALERII
Iisaku Gümnaasium
Reinar Halliku Korvpallikool
Iisaku Gümnaasium
Õpilasesindus
Õpetajad
PEDAGOOGID
Ahto Murdsalu - klassijuhataja (10. klass); kehaline kasvatus; lihashooldus; toit ja toitumine  ahto.murdsalu@alutaguse.edu.ee  
Aivar Saarela - tööõpetus  aivar.saarela@alutaguse.edu.ee  
Anastassia Meinson - klassijuhataja (11. klass); haridustehnoloog; matemaatika; informaatika; füüsika; loodusõpetus  anastassia.meinson@alutaguse.edu.ee  
Anita Eensalu - väikeklassi õpetaja, eripedagoog  anita.eensalu@alutaguse.edu.ee  
Anne Jõgi - klassiõpetaja (3. klass); matemaatika; loodusõpetus  anne.jogi@alutaguse.edu.ee  
Eda Välimets - klassiõpetaja (4. klass)  eda.valimets@alutaguse.edu.ee  
Egle Kurs - abiõpetaja  egle.kurs@alutaguse.edu.ee  
Elizaveta Sabolotni - vene keel  elizaveta.sabolotni@alutaguse.edu.ee  
Eve Avel - keemia, loodusõpetus  eve.avel@alutaguse.edu.ee  
Eve Taar - matemaatika  eve.taar@alutaguse.edu.ee  
Heddy Uustal - inglise keel  heddy.uustal@alutaguse.edu.ee  
Ilme Lillemäe - eesti keel ja kirjandus; kirjandiõpetus  ilme.lillemae@alutaguse.edu.ee  
Kadri Jaanipere - klassijuhataja (5. klass); väikeklassi õpetaja; inglise keel  kadri.jaanipere@alutaguse.edu.ee  
Kalvi Kivimäe - riigikaitseõpetus  kalvi.kivimae@alutaguse.edu.ee  
Kati Reest - väikeklassi õpetaja  kati.reest@alutaguse.edu.ee  
Kristel Kivi - klassijuhataja (12. klass); inglise keel; ühiskonnaõpetus; ajalugu; C1 tasemel inglise keel  kristel.kivi@alutaguse.edu.ee  
Kristiina Avel - kunstiajalugu; graafiline disain  kristiina.avel@alutaguse.edu.ee  
Külli Guljavin - karjääriõpetus  kylli.guljavin@alutaguse.edu.ee  
Lenne Põdra - klassijuhataja (6. klass); kunstiõpetus; tööõpetus  lenne.podra@alutaguse.edu.ee  
Liina Sutt - klassiõpetaja (1. klass); inimeseõpetus; ühiskonnaõpetus  liina.sutt@alutaguse.edu.ee  
Mait Samuel - klassijuhataja (8. klass); saksa keel; inglise keel; uurimistööalused  mait.samuel@alutaguse.edu.ee  
Marika Valter - klassijuhataja (7. klass); väikeklassi õpetaja; ajalugu; loodusõpetus  marika.valter@alutaguse.edu.ee  
Marit Sepp - klassiõpetaja (2. klass); ajalugu; matemaatika  marit.sepp@alutaguse.edu.ee  
Merily Murdsalu - kehaline kasvatus; liikumismängud  merily.murdsalu@alutaguse.edu.ee  
Monica Lõoke - väikeklassi õpetaja  monica.looke@alutaguse.edu.ee  
Rahel Rae - geograafia; loodusõpetus; bioloogia; inimgeograafia  rahel.rae@alutaguse.edu.ee  
Saale Kivi - eesti keel ja kirjandus; tekstiõpetus; meedia  saale.kivi@alutaguse.edu.ee  
Signe Kiisk - ettevõtluse alused; psühholoogia  signe.kiisk@alutaguse.edu.ee  
Sirly Pärnaste - klassijuhataja (9. klass); ajalugu  sirly.parnaste@alutaguse.edu.ee  
Tanja Elken - muusikaõpetus  tatjana.elken@alutaguse.edu.ee  
Ülle Järve - abiõpetaja  ylle.jarve@alutaguse.edu.ee  

TUNDIDE AJAD
1. 08.25-09.10
2. 09.20-10.05
3. 10.15-11.00
Söögivahetund 20 min
4. 11.20-12.05
Söögivahetund 20 min
5. 12.25-13.10
6. 13.20-14.05
7. 14.15-15.00
8. 15.10-15.55

 

VAHEAJAD
2021/22. õa 
Sügisvaheaeg
25.10.-31.10.2021
Jõuluvaheaeg
23.12.2021-09.01.2022
Talvevaheaeg
28.02.-06.03.2022
Kevadvaheaeg
25.04.-01.05.2022
Suvevaheaeg
14.06.-31.08.2022

 

KASULIKUD VIITED