Iisaku Gümnaasium
Est   Eng   Rus  
STUUDIUM TUNNIPLAAN GALERII
Iisaku Gümnaasium
Reinar Halliku Korvpallikool
Iisaku Gümnaasium
Õpilasesindus
Töötajad

 




Sekretär

Margot Puštšenko

tel +372 336 6982

mbl +372 5666 7845

ig@alutaguse.edu.ee

margot.pustsenko@alutaguse.edu.ee




Võimla administraator Külli Aljand

mbl +372 5649 8456

kylli.aljand@alutaguse.edu.ee




Garderoobihoidja, koristaja

Sirje Kask

mbl +372 5647 5376

sirje.kask@alutaguse.edu.ee




Koristaja

Aili Jääger

aili.jaager@alutaguse.edu.ee




Koristaja Maimu Algus

maimu.algus@alutaguse.edu.ee




Koristaja Kairi Rohi kairi.rohi@alutaguse.edu.ee



Administraator Marit Roosa marit.roosa@alutaguse.edu.ee



Kokk Alina Šapovalova

tel +372 336 6987

alina.sapovalova@alutaguse.edu.ee




Abikokk Anu Otto anu.otto@alutaguse.edu.ee



Köögi abitööline Marina Cojucari marina.cojucari@alutaguse.edu.ee



 

TUNDIDE AJAD
1. 08.25-09.10
2. 09.20-10.05
3. 10.15-11.00
Söögivahetund 20 min
4. 11.20-12.05
Söögivahetund 20 min
5. 12.25-13.10
6. 13.20-14.05
7. 14.15-15.00
8. 15.10-15.55

 

VAHEAJAD
2021/22. õa 
Sügisvaheaeg
25.10.-31.10.2021
Jõuluvaheaeg
23.12.2021-09.01.2022
Talvevaheaeg
28.02.-06.03.2022
Kevadvaheaeg
25.04.-01.05.2022
Suvevaheaeg
14.06.-31.08.2022

 

KASULIKUD VIITED