Iisaku Gümnaasium
Est   Eng   Rus  
STUUDIUM TUNNIPLAAN GALERII
Iisaku Gümnaasium
Reinar Halliku Korvpallikool
Iisaku Gümnaasium
Õpilasesindus
Kokkuvõte võõrkeelte nädalast
Kokkuvõte võõrkeelte nädalast

15.-19. jaanuarini toimus meie koolis võõrkeelte nädal ja selle käigus toimusid keeletundides erinevad ettevõtmised. Kokkuvõttes on välja toodud parimad tulemused klassides. 

Parimad tulemused etteütluses

3.klass inglise keeles: Kevin Lehtla, Kert Kaarlõp

5.klass inglise keeles: Marii Kuuse, Markus Valdre

6.klass vene keeles: Luise Järve, Hagen Mathias Aamer

7.klass vene keeles: Elisaveta Päll, Anatoli Panov, Annika Kaljumäe, Eliise Altoja

8.klass vene keeles: German Medvedev, Johanna Karp, Liisa Järve

8.klass saksa keeles: Kaspar Tomson

9.klass vene keeles: Raul Kaarlõp, Paula Palmet, Lisette Nagel, Kristin Kullamägi, Olga Borovkova

10.klass vene keeles: Hugo Toss, Marleen Loik

11.klass vene keeles: Mairiin Org, Vahur Väljak

12.klass vene keeles: Kristine Anvelt, Karl-Joosep Karp

12.klass inglise keeles: Nazar Altorv, Joanna Juuse

 

Tõlkimine ja grammatika

9. klass inglise keeles: Paula Palmet
11. klass inglise keeles: Robin Reest
12. klass inglise keeles: tõlkimine – Tauri Taar / grammatika – Joanna Juuse

 

Parimad tulemused viktoriinis

3.klass inglise keeles: Kevin Lehtla

4.klass inglise keeles: Jane Seli

5.klass inglise keeles: Jaagup Altoja

6.klass vene keeles: Luise Järve, Hagen Mathias Aamer, Emma Labe

6. klass inglise keeles: meeskonnad Hagen Mathias Aamer ja Inos Hinno, Emma Labe ja Richard Pärnpuu

7.klass vene keeles: Jekaterina Reinova, Elisaveta Päll

7. klass inglise keeles: Elisaveta Päll, Annika Kaljumäe

8.klass vene keeles: Reno Reest, German Medvedev, Karolina Uustal

8. klass inglise keeles: Johanna Karp

9.klass vene keeles: Paula Palmet, Lisette Nagel, Kristin Kullamägi, Olga Borovkova

9. klass inglise keeles: Paula Palmet

10.klass vene keeles: Hugo Toss

10. klass inglise keeles: Marleen Loik, Ave-Marleen Mikiver

11.klass vene keeles: Robin Reest

12.klass vene keeles: Nazar Altorv, Kristine Anvelt

12. klass inglise keeles: Karl-Joosep Karp

TUNDIDE AJAD
1. 08.25-09.10
2. 09.20-10.05
3. 10.15-11.00
Söögivahetund 20 min
4. 11.20-12.05
Söögivahetund 20 min
5. 12.25-13.10
6. 13.20-14.05
7. 14.15-15.00
8. 15.10-15.55

 

VAHEAJAD
2021/22. õa 
Sügisvaheaeg
25.10.-31.10.2021
Jõuluvaheaeg
23.12.2021-09.01.2022
Talvevaheaeg
28.02.-06.03.2022
Kevadvaheaeg
25.04.-01.05.2022
Suvevaheaeg
14.06.-31.08.2022

 

KASULIKUD VIITED