Iisaku Gümnaasium
Est   Eng   Rus  
STUUDIUM TUNNIPLAAN GALERII
Iisaku Gümnaasium
Reinar Halliku Korvpallikool
Iisaku Gümnaasium
Õpilasesindus
Iisaku Gümnaasiumi õpilased on saavutanud silmapaistvaid tulemusi maakondlikel aineolümpiaadidel
Iisaku Gümnaasiumi õpilased on saavutanud silmapaistvaid tulemusi maakondlikel aineolümpiaadidel

Novembris osalesid meie kooli õpilased loodusteaduste olümpiaadil,  lingvistikaolümpiaadil ja mälumänguvõistluse maakonnavoorus.

Jaanuaris osalesid meie õpilased füüsika-, saksa keele, inglise keele, keemia- ja emakeeleolümpiaadil.

Veebruaris osalesid meie õpilased bioloogia-, matemaatika-, kunsti- ja geograafiaolümpiaadil.

Tulemused:

7. klassi õpilane Hagen Mathias Aamer saavutas maakondlikul bioloogiaolümpiaadil 7. klasside arvestuses 2. koha, juhendaja õp. Aili Reiman.

8. klassi õpilane Elisaveta Päll saavutas maakondlikul loodusteaduste olümpiaadil 8. klasside arvestuses 1. koha ning tagas sellega pääsu vabariiklikusse vooru, juhendaja õp. Aili Reiman. Maakondlikul füüsikaolümpiaadil saavutas Elisaveta 8. klasside arvestuses 2. koha, juhendaja õp. Anastassia Meinson, maakondlikul bioloogiaolümpiaadil 8. klasside arvestuses 1. koha ja maakondlikul keemiaolümpiaadil 8. klasside arvestuses 4. koha, juhendaja õp. Aili Reiman. Lisaks saavutas Elisaveta maakondlikul geograafia olümpiaadil 8. klasside arvestuses 1. koha, juhendaja õp. Anna-Liisa Nurgamaa.

8. klassi õpilane Annika Kaljumäe saavutas maakondlikul emakeeleolümpiaadil 7.-8.klasside arvestuses 3.-4. koha, juhendaja õp. Ilme Lillemäe.

9. klassi õpilane Johanna Karp saavutas maakondlikul keemiaolümpiaadil 9. klasside arvestuses 1. koha ja maakondlikul bioloogiaolümpiaadil 9. klasside arvestuses 3. koha, juhendaja õp. Aili Reiman, maakondlikul emakeeleolümpiaadil 9.-10. klasside arvestuses 1.-2. koha, juhendaja õp. Ilme Lillemäe, maakondlikul geograafia olümpiaadil 9. klasside arvestuses 4. koha, juhendaja õp. Anna-Liisa Nurgamaa. 

9. klassi õpilane Laura Johanna Kask saavutas maakondlikul kunstiolümpiaadil 7.-9.klasside arvestuses 3.-4. koha, juhendaja õp. Maris Palgi.

11. klassi õpilane Marleen Loik saavutas maakondlikul kunstiolümpiaadil 10.-12. klasside arvestuses 3. koha, juhendaja õp. Maris Palgi.

 

Palju õnne tublidele õpilastele ja juhendajatele!

TUNDIDE AJAD
1. 08.25-09.10
2. 09.20-10.05
3. 10.15-11.00
Söögivahetund 20 min
4. 11.20-12.05
Söögivahetund 20 min
5. 12.25-13.10
6. 13.20-14.05
7. 14.15-15.00
8. 15.10-15.55

 

VAHEAJAD
2021/22. õa 
Sügisvaheaeg
25.10.-31.10.2021
Jõuluvaheaeg
23.12.2021-09.01.2022
Talvevaheaeg
28.02.-06.03.2022
Kevadvaheaeg
25.04.-01.05.2022
Suvevaheaeg
14.06.-31.08.2022

 

KASULIKUD VIITED