STUUDIUM TUNNIPLAAN GALERII
Reinar Halliku Korvpallikool
Õpilasesindus
Algklasside kergejõustiku MV Illukal

22. mail toimunud algklasside meistrivõistlused olid Iisaku Gümnaasiumi õpilastele väga edukad. 4.-5. klassi poiste arvestuses saavutas Andries Kivimägi 60 m jooksus I koha, Karel Pärnpuu jagas samal distantsil II kohta. Joonas Nurgamaa saavutas 4.-5. klassi poiste arvestuses kaugushüppes I koha. Lisaks saavutas 4.-5. klassi poiste võistkond 4x250 m teatejooksus II koha.

1.-3. klassi poiste arvestuses saavutas meie 3. klassi poiss 60 m jooksus II koha. 1.-3. kl poiste palliviskes oli teine Raimo Reiska. 1.-3. klassi poiste 4x250 m teatejooksus saavutati samuti II koht.

Meie kooli edukaim sportlane oli 1.-3. klassi tüdrukute arvestuses Anette Kivimägi, kes oli kaugushüppes esimene, palliviskes teine ja 60 m jooksus kolmas. 1.-3. klassi tüdrukute 4x250 m teatejoksus saavutasid 1.-3. klassi tüdrukud III koha.

1.-3. klassi arvestuses saavutasime kokkuvõttes koolide arvestuses suurepärase I koha Jõhvi Põhikooli ja Illuka Kooli I võistkonna ees.

Palju õnne tublidele sportlastele ja õpetajale!