Maakonnaliinide info leiate peatus.ee lehelt ja http://www.ivytk.ee/soiduplaanid/ (jälgige graafikuid).
HOMMIKUL (esmapäevast reedeni) maakonnaliin nr 69
7.10 Remniku
7.13 Karjamaa
7.15 Alajõe (Kordoni)
7.20 Alajõe
7.23 Katase
7.31 Kauksi
7.41 Iisaku kool
HOMMIKUL (esmaspäevast reedeni) õpilasliin
Vaikla liin
8.06 Pootsiku
8.07 Vaikla
8.15 Iisaku kool
Tudulinna liin
7.57 Tudulinna
8.17 Iisaku kool
Varesmetsa liin
08.00 Varesmetsa
08.15 Iisaku kool
ÕHTUL (esmaspäevast neljapäevani) õpilasliin
Tudulinna liin
14.20 Iisaku kool
14.35 Tudulinna
Jõuga liin
15.30 Iisaku kool
15.40 Jõuga
Vaikla liin
15.50 Iisaku kool
16.05 Pootsiku
Tudulinna liin
16.10 Iisaku kool
16.25 Tudulinna
Varesmetsa liin
16.20 Iisaku kool
16.30 Varesmetsa
ÕHTUL (reedel) maakonnaliin nr 73
13.32 Iisaku kool
13.41 Jõuga
ÕHTUL (reedel) õpilasliin
Alajõe liin
14.10 Iisaku kool
14.15 Pootsiku
14.25 Alajõe
Jõuga liin
14.10 Iisaku kool
14.20 Jõuga
Tudulinna liin
14.40 Iisaku kool
14.55 Tudulinna
Varesmetsa liin
14.35 Iisaku kool
14.45 Varesmetsa