Skip to content

Huviringid

Ringitundide kehtiva tunniplaani leiad SIIT

Vene keel algklassidele

Elizaveta Sabolotni

Vene keele algkursus, õpitakse ennast tutvustama, numbreid , värve.

Füüsika ülesannete lahendamine

Anastassia Meinson

Füüsika ülesannete lahendamise ringi eesmärgiks on arendada õpilaste oskusi lahendada olümpiaaditüüpi ülesandeid.

Algklasside robootika ja programmeerimine

Anastassia Meinson

Robootika ringis on algklasside õpilastel võimalus robootika komplektide abiga õppida roboteid ehitama ja ka programmeerima. 

Teaduskatsed

Anastassia Meinson

Teaduskatsete huviringis õpilased õpivad läbi mängulise isekatsetamise. Huviringi eesmärk on tekitada huvi teadusliku uurimuse vastu ja julgustada õpilasi alati küsima “Miks?”

Algklasside spordiring

Ahto Murdsalu

Algklasside spordiring on mõeldud
1.-4. klassi õpilastele.  Tegemist on sportmängude ringiga, kus saab tegeleda jooksmisega, osavust ja reaktsiooni arendavate teatejooksudega ning mänguda erinevaid sportmänge (rahvastepall, pesapall, saalihoki, saalijalgpall).
Ilusa ilmaga saab mängida õues jalgpalli ja õppida kergejõustikualasid. Talvel on soovi korral võimalus käia suusatamas.
Ringitöö eesmärk on sisustada õpilaste aega ning kujundada terve ja tugev isiksus.

Jõutreening gümnaasiumile

Ahto Murdsalu

Jõutreening on mõeldud gümnaasiumi õpilastele, kes soovivad treeneri juhendamisel kasvatada lihast, õppida efektiivseid harjutusi ja jõusaali tarvikute õiget kasutamist.  

Laskmine

Kalvi Kivimäe

Laskeringi tegevuse eesmärgiks on äratada õpilastes huvi laskmise vastu ja sisustada õpilaste vaba aega. Ringi tegevuse eesmärgiks on ka valmistada ette kaheksaliikmeline kooli võistkond osavõtuks vabariiklikust Koolispordi Liidu võistlusest õhkrelvadest laskmises. Oluliseks teguriks on tutvumine laskespordiga, mis arendab distsipliini, enesevalitsemist, püsivust ja täpsust ning ümberkäimist relvadega. Õpilastel on võimalus õppida laskma erinevatest sportrelvadest (õhupüss, v/k sportpüstol, v/k sportpüss ja laserpüss). Laskmisega tegelemine on tähtis riigikaitse seisukohalt, sest noormeestel tuleb läbida ajateenistus. Laskeringis õpitud teadmised ja oskused kuluvad marjaks ära.

Sulgpall

Ahto Murdsalu

Oodatud on kõik 6.-12.klassi õpilased, kes soovivad tutvuda ja proovida kätt sulgpallis. 

Võrkpalli treening noorematele ja vanematele

Jaanus Liivak

Jaanus Liivaku juhendamisel kohtuvad  nooremad põhikooli mängijad kaks korda nädalas ning vanemad õpilased neli korda nädalas. Treeningute käigus praendatakse seniseid oskuseid ning õpitakse uusi tehnikaid. 

Füüsikaring

Anastassia Meinson

Ring on mõeldud 9.klassile, et valmistada neid ette põhikooli lõpueksamiks.

Skip to content