Loeng – vestlusring “Räägime tervisest”

Novembrikuu viimasel päeval käis Iisaku Gümnaasiumis õpilastega vestlemas dr Jaanika Kuld TÜ lastekliinikust.

Et dr Kuld on vastsündinute arst, rääkis ta gümnaasiumiõpilastega tervest ja tugevast uuest põlvkonnast ning milline võiks olla tänaste noorte panus selleks.

Põhikooli õpilastega vesteldi füüsilise ja vaimse tervise tasakaalust ning kuidas endaga hästi hakkama saada.

Kokku toimus kolm vestlusringi. Iga vestluse läbivaks teemaks oli normaalne toitumine ning hommikusöögi tähtsus, sest hommikusöök on päeva kõige tähtsam söögikord.

Õpilaste sõnul oli kohtumine vajalik, sest kuigi paljusid asju oldi kuuldud, oli hea saada arstilt oma küsimustele vastuseid.

Päeva lõpuks soovitas dr Kuld õpilastel tulevastes erialavalikutes mõelda ka arsti või õe ameti peale.

Suur tänu, dr Jaanika Kuld, selle sisuka ja õpetliku päeva eest!😊