Eesti Vabariigi 106. aastapäeva kontsertaktus Iisaku Gümnaasiumis

Kontserdil kõlanud laulud, tantsud ja pillilood kõnelesid kodust ja kodumaast, eesti keelest, loodusest ja aastaaegadest, üksteise märkamisest ja ühtehoidmisest.

Iseseisvuspäeva puhul oli meil külas Iisaku Gümnaasiumi vilistlane Kaitseliidu ülemveebel Andri Harkmann, kes kohtus 7.-12. klassi õpilastega enne aktust ja pidas tervituskõne aktusel. Andri Harkmann pani õpilastele südamele, et kaitsetahe algab igaühe südamest, oma lähedaste ja kodu hoidmisest, soovist märgata enda kõrval olevaid inimesi ja oskusest öelda aitäh.

Tänane Eesti vabariigi sünnipäevale pühendatud kontsertaktus sündis paljude meie kooli ja kunstide kooli õpetajate ja õpilaste koostööna. Aitäh teile, armsad juhendajad ja esinejad!

Elagu Eesti! 🇪🇪

Iga maa – nii suur kui väike –