12. klassi lõpukell

Saatsime 17. aprillil eksamiperioodile oma 12. klassi. Abituuriumi saatis lavale ja lavalt ära meie 1. klass – oli tunda mõnusat ärevust ning nii mõnigi õpilane mäletas, kes oli viinud 1. septembril tema lavale🙂. Head sõnad andis kaasa direktor ning meenutas põgusalt vahvaid seiku nende kooliajast. 12. klass oli ise kokku pannud toreda video oma kooliteest ja meeleolukatest vahejuhtumitest, aitäh teile selle eest🙂.

Kontrollisime eelnevalt, kas abituriendid on eksamiteks valmis. Selleks olid 11. klassi õpilased Riti ja Daniil ette valmistanud “Õpilased vs õpetajad” teadmisteproovi ning ootamatutele olukordadele vastu minekuks “Tegevusbingo”. Lisaks anti abiturientidele kaasa “Stardipakett eksamitele”.

Head põrumist eksamitel👏❤️