Õpetajate päev

“Ühel päeval ärkad sa üles ja avastad, et sul pole enam aega teha asju, mida oled alati tahtnud. Tee neid kohe.” Paulo Coelho

7. oktoobril tähistasime kooliperega õpetajate päeva. Traditsiooniliselt võtsid abituriendid juhtimise selleks päevaks üle ning korraldasid nii õpilastele kui ka õpetajatele sootuks teistsuguse päeva.

Õpetajad veetsid hommikupooliku rahvamajas, kus suupistete kõrvale sai nautida kinoelamust🎬

Abituriendid aga kutsusid mõned vilistlased endale appi ning viisid õpilastele läbi viis vahvat ja meeleolukat tundi. Õpilaste silmad särasid ning päev möödus kiirelt.

Päeva lõpus kogunes koolipere aulas, et õpetajaid tänukirjadega tunnustada ning võim taas üle anda. Direktor Riti Marell ja õppejuht Daniil tõdesid, et vastutusrikas päev oli väsitav, kuid väärt kogemus!

Kooli fuajees on üleval näitus meie õpetajatest ning seda saavad huvilised külastada käesoleva nädala lõpuni.

Rohkem fotosid meeleolukast päevast leiad Iisaku Gümnaasiumi Facebooki ja Instagrami lehekülgedelt.