Iisaku Gümnaasium
Est   Eng   Rus  
STUUDIUM TUNNIPLAAN GALERII
Iisaku Gümnaasium
Reinar Halliku Korvpallikool
Iisaku Gümnaasium
Õpilasesindus
Edukad tulemused olümpiaadidel
Edukad tulemused olümpiaadidel

5.märtsil, toimus maakondlik majandusolümpiaad.

  • 5.koht Andre Kaljumäe (11.kl).

Juhendaja õp Diana Aunap.

4.märtsil toimus maakondlik 4. -6.klasside matemaatika olümpiaad.

  • II koht Johanna Karp (6.kl)

Kooli esindas veel Richard Pärnpuu (4.kl), Emma Labe (4.kl), Elisaveta Päll (5.kl), Annika Kaljumäe (5.kl), Laura Johanna Kask (6.kl). Juhendajad õp Reet Kirsipuu ja õp Anastassia Meinson.

3.märtsil toimus maakondlik vene keele olümpiaad. Inna Akulitš (11.kl) saavutas III koha. Teema: Vene klassikalise kirjanduse teosed muusikas (ooperites ja ballettides). Juhendaja õpetaja Valentina Stoljarova.

17.veebruaril osalesid õpilased maakondlikul matemaatika Nuputa viktoriinil. 7.klasside arvestuses saavutas võistkond II koha ning 5.-6.klasside ühisvõistkond III koha.

  • II koht – Paula Palmet, Raul Kaarlõp, Liina Taluste.
  • III koht – Annika Kaljumäe (5.kl), Jelisaveta Päll (5.kl), Johanna Karp (6.kl), Aila Jürgenson (6.kl)

Juhendaja õp Anastassia Meinson.

13.veebruaril toimus maakondlik ajaloo olümpiaad.

  • III koht Johanna Karp (6.kl)
  • 6.koht Liisa Järve (6.kl)
  • 4,koht Lisette Nagel (7.kl)
  • 5.-6.koht Paula Palmet (7.kl)
  • 6.koht Liina Taluste (8.kl)

Kooli esindas veel Karl-Joosep Karp (10.kl). Juhendaja õpetaja Reet Kirsipuu (6.-8.kl) ning Tiiu-Marika Puštšenko (10.kl).

6.veebruaril toimus maakondlik bioloogia olümpiaad.

  • II koht Johanna Karp (6.kl)
  • 4.koht Paula Palmet (7.kl)

Tublilt esindasid kooli veel Darja Reinova (6.kl), Annika Orgla (9.kl), Alvar Anvelt (9.kl). Juhendaja õpetaja Aili Reimann.

5.veebruaril toimus maakondlik inglise keele olümpiaad.

  • 7.-8. koht Marleen Loik (8.kl) 16 osavõtjat)

Kooli esindasid veel Kooli esindasid veel Joanna Juuse (10.kl), Elin Elken (11.kl). Juhendaja õpetaja Kristel Kivi.

30.jaanuaril toimus maakondlik matemaatika olümpiaad.

  • II koht Lisette Nagel (7.kl)
  • 6.koht Paula Palmet (7.kl)
  • II – III koht Alvar Anvelt (8.kl)
  • 5.-6.koht Karl-Joosep Karp (10.kl)

Kooli esindasid veel Rain Kuuse (8.kl), Liina Taluste (8.kl), Madis Palmet (8.kl), Mark Tisler (9.kl), Annika Orgla (9.kl). Õpilasi juhendasid õpetajad Anastassia Meinson ja Eve Taar. 

29.jaanuaril toimus maakondlik eesti keele olümpiaad.  Osalesid Kelli Kurs (9.kl), Annika Orgla (9.kl), Kristine Anvelt (10. kl), Madis Kuslap (11.kl), Marie Palmet (11. kl). Juhendaja õpetaja Saale Kivi.

Kiitus kõigile aineolümpiaadel osalejatele!

TUNDIDE AJAD
1. 08.25-09.10
2. 09.20-10.05
3. 10.15-11.00
Söögivahetund 20 min
4. 11.20-12.05
Söögivahetund 20 min
5. 12.25-13.10
6. 13.20-14.05
7. 14.15-15.00
8. 15.10-15.55

 

VAHEAJAD
2021/22. õa 
Sügisvaheaeg
25.10.-31.10.2021
Jõuluvaheaeg
23.12.2021-09.01.2022
Talvevaheaeg
28.02.-06.03.2022
Kevadvaheaeg
25.04.-01.05.2022
Suvevaheaeg
14.06.-31.08.2022

 

KASULIKUD VIITED